خصوصیات مرد و زن متولد تیر ماه – طالع بینی خورشیدی (لیندا گودمن)

ولی این حرکت رقص محوری باعث می شود تا چند هزار سال بعد نتوان از ستاره قطبی برای تعیین جهت ها بهره برد. اگر شرایط آسمان شما بهینه نباشد، نتیجهاش تنها اتلاف وقت شما برای تشخیص تفاوت ستاره و سیاره و همچنین رصد سایر اجرام خواهد بود. این میزان از پایین بودن دما در این سیاره به این دلیل است که برخلاف سایر سیارات بزرگ منظومه شمسی، اورانوس گرما و انرژی کمتری را از خورشید جذب می کند. سیّارۀ ششم سیّاره ای ده برابر بزرگ تر بود.

زحــل دومین سیاره بزرگ منظومه خورشیدی اسـت. جرم آن بیش از دو برابر تمام سیارات منظومه شمسی است. شکلهای ابر مانند نپتون ، توسط سریعترین بادهای منظومه شمسی با سرعتی معادل 2200 کیلومتر در ساعت (1370 مایل در ساعت) جابجا میشوند. نپتون آنقدر دور از خورشید است که یخ زده و خیلی طول میکشد که یک دور به دور زمین بچرخد. هر دوره ۱۸۰ سال طول میکشد. پرستش در این دوره بر اساس پول و ثروت ( ونوس خدای پول حاکم تاروس) بود.معبد به وجود آمدند که محل جمع آوری پول برای خدایان بودند و خدایانی که میخواستند محبت را نشان دهند دارائی و ثروتشان را با دیگران تقسیم میکردند.

تاروس ( متولدین اردیبهشت) یک نشان فیکس است که تغییر نمیخواهد. تاروس مالکیت میخواد و در این عصر بود که سندهای مالکیت ایجاد شد و حتا وراثت و ارث و میراث قانون گرفت. قانون هر کس قویتر است “قانون جنگل” همه جا فراگیر شد. تاروس فرمانروای بنای ساختمانی و برج است. تاروس امنیت و پایداری میخواهد و در این زمان بود که اهرام در مصر ایجاد شد، بناهایی که همچنان باقئست و فرعونهایی که همچنان با مومیائی باقی هستند در اهرامی که احساس امنیت به آنها میداده است. تاروس خانه راحت با تمام امکانات میخواهد.

زندگی استیبل و پایدار میخواهد. انسانها با دیگر کرات ارتباط برقرار میکنند و با هم زندگی میکنیم. این طبیعت خرچنگ هست.اجتماعات کوچک در اطراف رودخانهها ایجاد شد و زندگی خانوادگی شکل گرفت و دوران شکار و غار نشینی کم کم رو به زوال رفت. دوران اریس دوران غرور، خود بینی و منیتها بود که با تولد مسیح خاتمه مییابد. جنگهای این دوره مثل جنگهای دوران اریس برای یک دشمن خارجی نبود ، اینبار دشمن درونی ایجاد شده بود و جنگها به نام شیطان “دشمن درونی” ایجاد میشدند.

یعنی مثلا ما دوره اکواریوس(۱۸۰۰-۱۹۸۰) از عصر پایسیز داشتیم و آن زمانی بود که انقلاب صنعتی در اروپا شکل رفت و علم و دانش شروع به پیشرفت کرد. در نتیجه ابتدای عصر ماهی پیروان مسیح برای رهایی از جنگهای خونین اریسی و رومیان شروع به ترویج محبت و بخشش کردند. ماهی مهربان است و دلسوز و بخشنده. عمق پوسته ۳۰ کیلومتر است. ناهید در مداری به فاصله ۱۰۸ میلیون کیلومتر از خورشید به دور آن می گردد. قطر در خط استوا: 50538 کیلومتر.

ارتباطات شکل میگیرند و خط متولد میشود. گاهی از آن ، با نامهای جهان و سیاره آبی نیز یاد میشود. در سال 1661، رابرت بویل، فیلسوف طبیعی منتشر Chymist Sceptical که او در آن استدلال کرد که ماده از ترکیبات مختلف متفاوت “corpuscules” و یا اتم ها، به جای عناصر کلاسیک از هوا، زمین، آتش و آب، تشکیل شده بود. به هر حال شروع عصر پایسیز شروع دینهای مختلف است. تولد مسیح شروع عصر پایسیز(ماهی) است.

اما ماهی منطقی و عاقل نیست. این یعنی پلاریزه شدن یعنی روح و جسم، یعنی درون و بیرون، یعنی آنچه که باید به وحدانیت برسد اما نمیرسد چون در ۲ جهت مخالف است. اگر چه عصر پایسیز ما را با دنیای درون و ارتباطات ماورا آشنا کرد اما در عصر اکوریوس حقیقت این علوم را در میابیم و ماهیت اصلی کائنات آشکار میشود. برهمکنش جاذبهای بین زمین و ماه به جزر و مدهای اقیانوسی منجر میشود. هنر شکل گرفت ( ونوس ) به خصوص مجسمه سازی.از آن دوره مجسمههای به شکل گاو نر زیاد پیدا شده و این هنر در ساخت و سازها و رنگ آمیزیها خودش را کامل نشان میدهد.

زمین سمبل زایش شد( عنصر گاو نر) و دوباره در این عصر زنانگی اهمیت پیدا کرد( ونوس سیاره حاکم بر تاروس است).در این زمان جواهرت اهمیت پیدا میکند( ونوس)، بانکهای ابتدایی به وجود میآیند( ونوس نشان پول و جواهرات حاکم تاروس است). اشارة خاقانی به سهم زحل و مریخ از اقالیم در جریان مدح ممدوح خویش نشان از رواج باورهای اسطوره­ای تنجیمی دارد. اما به هر حال چرا مریخ قرمز است؟

بر طبق بعضی نظریات ما در دوره پایسیز از عصر پایسیز هستیم و این زمانیست که جنگها و اختلافات مذهبی به اوج رسیده اما پیدایش اثر طلایی اکوریوس نشانه خود را شروع کرده و بعضی معتقدند که اکوریوس شروع شده و پایسیز در حال رخت بر بستن است و نفسهای آخر را میکشد. به هر حال هر عصر به طور ناگهانی تمام نمیشود و از حدود ۷۰۰ سال قبل نشانههای آن دیده میشود.

سال تولد مسیح تا حدود سال ۲۱۶۰- ۲۱۵۰ تفاوت نظر در شروع عصر اکواریوس هست. عصر جمینای شروع ایجاد دین شکل گرفته( Organized ) است. این دوره مشخصات جمینای ( دوقلویی) دارد، انسانها با هوشتر میشوند. این دوره ذکاوت و آگاهی انسانی آشکار میشود. درسالهای اخیر، تغییرات زیست محیطی مانند تغییرات آب و هوایی، چالشهایی اساسی را برای امنیت انسانی در سراسر جهان ایجاد کردهاند که تشدید روز افزون معضلات زیست محیطی همچون گرمایش جهانی، کاهش منابع آب و نابودی تنوع زیستی در قرون آتی، به یکی از مهمترین دغدغه های بسیاری از کشورهای جهان و سازمان های بین المللی تبدیل شده اند.

این دو نمایانگر همان کشتی و لنگر الهی هستند که ما را با امنیت خاطر از دریای توفانی مشکلات عبور میدهد، و در ساحل آرامش لنگر میاندازد، جایی که دست ستمگران به ما نمیرسد، و جانهای خسته قرار و آرامش مییابند. زنها ضعیف شدند و تحت ستم، شکنجه، ضرب و شتم قرار میگرفتند. براساس سوابق ثبتشده، کل تاریخ بشر در این دورهی تاریخی قرار دارد. فیلم سیاره ها و کهکشان ها دوبله فارسی , همواره مورد توجه بسیاری از علاقه مندان نجوم و کیهان قرار داشته و با به کار گیری شبیه سازی های کامپوتری و انیمیشن های بسیار حرفه ای از اجرام آسمانی و فضای کیهان چشم همه را به خود خیره کرده و همگان را به تحسین سازندگان وا داشته است…

گسترش روزافزون نیاز به انرژی و محدودیت منابع فسیلی ، افزایش آلودگی محیط زیست ناشی از سوزاندن این منابع ، بحث گرم شدن هوا و اثرات پدیده گلخانه ای ، ریزش بارانهای اسیدی و ضرورت متعادل نمودن نشر CO2 همگی لزوم صرفه جویی در مصرف سوختهای فسیلی و توجه مضاعف به استفاده از منابع انرژی تجدید پذیر را ایجاب می کند. از جمله راهکارهای دیگر کاهش میزان انتشار ناشی از تبخیر سطحی در مخازن با سقف ثابت عمودی نصب یک سقف شناور داخلی و سیستم درزگیر در داخل مخزن است که بسته به نوع سقف و درزگیرهای نصب شده و همچنین مایع داخل مخزن این روش بازدهی بین 99-60 درصد داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید