در ادامه با میهن پست همراه شوید

در طول توسعه، Capcom بر روی هر نسخه با استفاده از موتور بازی MT Framework به کیفیت بصری یکسان دست یافت. Battlefield: Bad Company 2 دنباله مستقیم نسخه قبلی خود و یکی از بهترین بازی ها برای کامپیوتر است که در سبک شوتر اول شخص توسط استودیو دایس با موتور بازیسازی آپدیت شده فراست بایت ساخته شده و برای رایانههای شخصی، سیستم عامل مک، کنسول ایکس باکس 360، پلی استیشن 3 و سیستم عامل iOS منتشر شد. با استفاده از موتور بازیسازی Anvil، ساخت بازی Assassin’s Creed 2 کمی بعد از انتشار نسخه اول آن آغاز شد.

این بازی توانست فروش بیش از 9 میلیون نسخه را برای خود ثبت کند. معنی این جملات را به همراه توضیحات مربوطه در ویدئوی دوم ببینید. تایتان نسبت به زحل دارای قفل جزر و مدی است به این معنی که مانند ماه زمین همیشه یک سمت آن از زحل دیده میشود. می توانید قبل از اقدام به شروع دانلود ابتدا تریلر بازی و عکس های محیط آن را بررسی کرده ، و چنانچه نظرتان را جلب کرد ، نسبت به دانلود آن اقدام کنید. تنها یک روز بعد از این اتفاق هال دیموس را کشف کرد و شش روز بعدش هم فوبوس پیدا شد.

نقشههایی که به مرور زمان بین طرفداران محبوب شدند که حتی در نسخههای بعدی عملیات سیاه هم حضور پیدا کردند. میتوانید ساختمانهای بزرگ بسازید، کوهها را برای پیدا کردن منابع باارزش حفاری کنید، زمین را آنقدر بکنید تا به گدازههای آتشفشانی برسید، یک شهر بزرگ بسازید و حتی دست به ساخت سیستمهای کامپیوتری بزنید. خیابان های دارای ساختمان های بلند در هر طرف جاده تونل هایی برای عبور باد ایجاد می کند و ساختمان های عمود بر جهت اصلی باد هم جهت و هم سرعت باد را تغییر می دهند.

روی سطح با گرانش کم، از این فرآیند حذف شود و این سطوح با لمس شدن به راحتی میشکنند و هیچ دریلی برای گیرکردن در سطح وجود ندارد اما برای بازده گرفتن از آزمایشات، آنها سیارک های کوچکی به اندازه یک توپ ساحلی را هدف قرار داده اند و برنامه دارند در آینده روی سنگ هایی به اندازه سالن تنیس و حتی بزرگتر عملیات انجام دهند به نظر ما روش درست کار این است که، کنار سیارک برویم، با چرخش آن یکسان شویم یک کیسه دور آن قرار دهیم، کسیه را محکم ببندیم و چرخش سیارک را متوقف کنیم. مطالعات پیشین که با الگوریتمهای رایانشی انجام شده بود، این سیاره را درست شناسایی نکرده بود.

۱۰- این جمله درست است یا نادرست: منظومه شمسی تنها منظومه متحرک موجود در کل کیهان است. زمین تنها سیاره ای است که در جو آن اکسیژن، نیتروژن، دی اکسید کربن و دمای مورد نیاز وجود دارد که برای بقای انسان ها، گیاهان و حیوانات ضروری است. به بیان دیگر زمانی که مریخ در آسمان به رنگ سرخ جلوه می کند طوفان گرد و غبار را در جو خود قرار داده که درون این ذرات گرد و غبار عنصر آهن با اکسیژن واکنش نشان داده و رنگ قرمز را جلوه گر می سازد.

در هیتمن هیجان این را دارید که ببینید آیا نقشه جدید شما زمانی که برای اولین بار آن را امتحان میکنید به خوبی جواب میدهد یا نه و در صورتی که جواب ندهد، با دلواپسی سعی میکنید از این وضعیت بد به آرامی قدم زده و خارج شوید. مخصوصاً در منازلی که از گرمای طبیعی خورشید بیبهره هستند؛ استفاده از رنگ زرد و قرمز در قسمتهایی از منزل گرما را به افراد خانواده هدیه میدهد.در دکوراسیون منزل بهتر است از رنگ قرمز در جاهای خاص مورد علاقه استفاده شود، تا از این طریق آن بخش بیشتر در معرض توجه قرار گیرد.

واکنش منتقدین به این بازی بسیار مثبت بود؛ بهطوری که داستان بازی، گیمپلی، صداپیشگان و شخصیتسازی آن مورد ستایش منتقدان قرار گرفت. اعتیادآور بودن بازی، بزرگترین ویژگی و شاخصه Minecraft به شمار رفته و این عنوان را به یکی از بهترین بازی های PC تبدیل میکند. بازی Battlefield: Bad Company 2 در فروش نیز بسیار موفق عمل کرد و توانست بیش از 12 میلیون نسخه را در سراسر جهان به فروش برساند که اکنون از آن به عنوان یکی از بهترین بازی های PC یاد میکنیم. این بازی نهتنها در بخش کمپین داستان شاخهای را روایت میکرد، بلکه زمینه را برای تغییر فضای عملیات سیاه به سمت نگاه آیندهنگرانه فراهم کرد.

این بازی به دلیل به تصویر کشیدن عالی دوران رنسانس، روایت جذاب، طراحی شخصیتها، طراحی نقشه و جلوههای بصری و همچنین پیشرفتهای نسبت به نسخه قبلی خود، مورد ستایش منتقدین و ناشران بازی قرار گرفت و تبدیل به یکی از بهترین بازی های PC شد. روایت اصلی در اوج رنسانس در ایتالیا در طول قرن 15 و اوایل قرن 16 رخ میدهد. از طرف دیگر، نیرو (Nero)، شخصیت اصلی این بازی که دارای دستی اهریمنی است، در کلیسا حضور داشته و در همان ابتدا با دانته مبارزه میکند. در دسامبر ۱۶۱۲، موقعی که گالیله مشتری و اقمارش را با تلسکوپ دستی خود رصد میکرد، نپتون را در دفترچهاش ثبت کرد ولی به عنوان یک ستاره.

این بازی در مراسم جوایز بازیهای ویدئویی اسپایک (Spike Video Game Awards) و یا به اختصار VGA توانست عنوان بهترین بازی سال 2005 را از آن خود کند. قابلتوجه است که بخش زامبی بازی بامزه و بهطور گیجکنندهای، قدرتمند است که حتی با گذشت چند سال، هنوز دوستداشتنی هستند. این بازی درواقع دنبالهرو پایه قدرتمند Call of Duty 4: Modern Warfare و آغازگر استاندارد جدید در خلق یک سهگانه جذاب در ژانر شوتر اولشخص بود. در بازی Minecraft هیچ پایانی وجود ندارد و شما همیشه میتوانید به بازی کردن ادامه دهید.

در ادامه لیست برترین بازی های کامپیوتری به Assassin’s Creed 2 میرسیم که یک بازی ویدئویی اکشن و ماجراجویی است که در سال 2009 توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر شد. در حالی که این نسخه ادامه مستقیم دنباله Black Ops بهحساب میآید، به ما نوآوریهایی نشان داد که احساس تازگی داشتند و همچنان بهیادماندنی هستند. اطلاعاتی که توسط این دو سفینه به زمین ارسال شد، نشان داد که جوّ مریخ حاوی 1 الی 2 درصد آرگون، 2 تا 3 درصد نیتروژن، 95 درصد دی اکسید کربن و 0.3 درصد اکسیژن است. که به ترانزیت یا عبور معروف است که آخرین آن در سال 1383 بود زمین زمین ، سومین سیاره نزدیک به خورشید و بزرگترین سیاره در میان سیارات درونی است.

دیدگاهتان را بنویسید