رازهای کوه صفه؛ از طلسم شیخ بهایی تا چشمه های خشکیده

بچه ها خواهشا از ارازل و لاتو لوتا دفاع و حمایت نکنین،الان دارین باهم کل کل میکنین ولی اگه همین لاتا به پست خودتون بخورن اونجاس که دلتون امنیت میخواد و دوس دارین همچی آدمایی نابود بشن. والا ب مرتضی علی لرستانیا از ارازل کرمانشاه گروگان گیری کردن. من خودم بچه قم هستم،قبلنا فکر میکردم رودست قم نیومده ولی دوترم دانشگاه کرمانشاه بودم،اول گفتن نرو گفتم بابا جوجه ن اونا. تا اینکه رفتمو دیدم ای بابا اینجا که همه از دم لاتن این محل و اون محلم نداره همه لاتن خخخخخ.این بود که انصراف دادم.واقعا خفن جاییه کرمانشاه.یه محله خفنم به اسم دره دریژ داشت که غریبه یا پلیس اصلا جرات نمیکرد داخلش بشه خداشاهده دروغ نمیگم.اگرم پلیس میخواست بره باید اکیپی و حداقل ده تا ماشینی.

سلام لر عزیزم درد گروگانگیری تو کرمانشاهت به جانم اولا حرف راست قسم نمخاد بعدم اسم دو تا از خیابانایی که شما لرا تو کرمانشاه نمیبندین بگو تا ما کرمانشاهیای ترسو و سوسول وقتی از اونجاها رد میشیم گروگان گرفته نشیم به دست شما خشن های قوی آخه پسر خوب شما لرا که پا ثابت همه جکایین نمیدانم چه شده به فکر خشونت افتادین؟ سلام خدمت آقا فرهاد به مولا تو تهران خوب تر از خودت ندیدم آقا فرهاد کرده یادته تو حبس باهم بودیم فری لک رو کتفت خال کوبی کردی کوچیکتم آق فرهاد خوب اسلامشهر چهاردانگه.

این همه لک ها میگن جعفر اباد خودشان به جعفر اباد میگن شاباد کوچلو. اینا محله هایی هستن که سالی 200 ،300نفر توشون ب قتل میرسه.کل ایران رو هم نمیشه با یکی از این محله ها مقایسه کرد از نظر خشونت.اینقد خودتون رو خشن جلوه ندید.ادم خشنا اهل اینترنت نیستن! البته می شود با ماشین به حسین آباد رفت و از شیراکنس ضمن دو ساعت راه پیمایی با شیبی تند به بالنده رسید، هر دو مسیر جذابیت عجیبی دارند، و در راه داستان هایی از وجود گنج های گمشده شهر گمشده شنیده می شود. حزب آزادگان افغانستان در حالیکه مصالح علیای کشور و مردم را در صدر اولویتهایش قرار داده است، در عین زمان مانند هر حزب سیاسی دیگر از خود دارای ارزش ها، هنجارها، مشی ها و شیوه های عملی مبارزاتی ویژه ای می باشد.

• در سال ۲۰۱۳ یک کوهنورد ژاپنی ۸۰ ساله به نام یوچیرو میورا نام خود را به عنوان پیرترین صعودکننده به اورست ثبت کرد. در سال ۱۹۹۱، «گرگ برور» باستان شناس، بخشی از شاخ فسیل شده جانوری را کشف کرد که از قسمت تخریب شده کشتی که فضولات حیوانی بیرون ریخته بودند، به بیرون افتاده بود. هر کسی تونست سالم از قلعه ساختمان مشهد بیرون بیاد مرده . تصاویری که نشان می دهند ۷۲ تیر فلزی اصلی در هر طرف کشتی به کاررفته است. به چی دارید افتخار می کنید؟ برید خودتون اصلاح کنید از لات مجازی بودن کسی ب نون نمیرسه !

توعمرم خیلی لات دیدم ولی خدایی هیچکدومشون به لوتی مرام های همدان نمیرسن دم شون گرم.بچه قم هم دوست داشتنی هسن .روحشون شاد طیب رضایی.اقا رضا جاویدان .دایی قاسم .اینا همشون لوتی مرام های همدان بودن .بچه های جیحون اباد خدایی دمتون گرم .من بچه کرجم کرج هم لوتی مرام زیاد داره .ساغول. البته تهران خیلی سالار داشته الانم داره. بعدم مازندران اونم خیلی لات داره بعدشم جاهای دیگه. این چیزا افتخار نیست.من الان به خاطر شغلم مجبورم از شهرم برم یه شهر دیگه به جایی که انقد لات و لاشی نداشته باشه و بشه با خیال راحت زندگی کرد.

با این وجود کشور نپال به علت داشتن سوءظن تجاوز سیاسی و دیگر احتمالات موجود از ورود تیم استعماری انگلیس به این کشور جلوگیری کرد. دوستان عاقبت محله هاي شر به اعتياد كشيده ميشه اون محله هاي كه قبلا ادعاي شرارت داشتن حالا پر از معتاده . بعدشم من از دوستان شمالی بجای علی ابراهیمی عذرخواهی میکنم من شرمنده شمام. من شغلم وکالته و با اینکه خودم بچه کرمانشاهم و قبلنا به لاتی و دعواهاش مینازیدم ولی الان که چندتا پرونده گرفتم که توسط چندتا از لاتهای معروف کرمانشاه تهدید شدم و همین الانم دنبالم میگردن.همه جام آدم دارن،با اینکه من کارم قانونیه و شغلم اینه.

فقط کرمانشاه. بقیه دارن لاتی رو از کرمانشاهیا تقلید میکنن. از لحاظ لاتی و دعواهای خیابانی کرمانشاه که اونم واقعا بهشون میاد و آدمای اسمی زیاد داره البته خود کرمانشاه.شهرستاناشو قبول ندارم، بعدم اهواز البته یه عادت بعضی مناطق خوزستان که بده اینه که تو خیابونای خلوت از مسافرا باج میگیرنو این خیلی نامردیه، بچه های لرم خداییش سر نترسی دارن و خیلیم بزنن. هر شهریم خداییش اندازه خودش داره،ولی جنایت که افتخار نیست،اینا که زده مایه ننگه نه افتخار.شما بدتر میزنین تو سر شهر خودتون. اول گنده های تهران بعد همدان بعد قم بعد کرج بعد ساری بعد خرم اباد بعد کرمانشاه وسلام نامه تمام دیگه چرت پرت نگین اره هر کسی تو لونه ی خودش مث شیر میمانه ولی حساب اونه که بری ت یه شهر غریب خودی نشون بدی .خداوکیلی من با بچه های همدان رفیقم حضرت عباسی دل شیر دارن همه جا از هیچی نمیترسن .پاچه خواری نمیکنم ولی این یه حقیقته.تهران برای این که جمعیت ش زیاده گنده زیاد داره .کرج هم که اره واقعا گنده های معروفی داره .قم هم که از همون اول اسمش هست .

پرچم کرمانشاه بدجوری بالاس. لاتهای ما تو کرمانشاه و کردستان خیابون میبندن. کارشناسان ما در آژانس سالیان سفر همه روزه به روزترین نرخها را در سایت، صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام قرار میدهند. زاگرس حاصل برخورد صفحه عربستان با خرد قاره ایران است و به علت ادامه سپر عربستان به سمت شمال شرق (عمود بر روند زاگرس) به سه ناحیه تقسیم می شود. 3-8-1- واحد کیاسَر از درۀ سالار به سمت شرق، همانند درۀ چالوس در غرب، رسوبات آهکی و دولومیتی دوران اول گسترش می یابند به خصوص در مراتع و ارتفاعات بلند جنگلی (مسیر کیاسر – دامغان حوزه های 60 تا 83 طرح جامع مقدماتی شمال) آهک های سازندهای روته و دورود و دولومیت های پرمین با مختصری ماسه سنگ های کربنیفر و کامبرین همراه با شیل رنگی گسترش دارند که آن را حاصل پیشروی دریای پالئوزویک به سمت شرق می دانند.

تا نرین که نمیدونین چی میگم.حداقل از کسایی که رفتن و دیدن بپرسین. البته باید توجه داشت که بسیاری از بنزینها در کشورهای مختلف در این نوع اجاقها کار نمی کنند. بهطور کلی شهرستان تنکابن امروز با تنکابن زمان قاجار تفاوتهای زیادی دارد، شهرستان تنکابن در گذشته شامل ۵ شهرستان دیگر بوده که امروزه از این شهرستان جدا شدهاند. مطمئنا هم در زمان عیاران و رندان و هم در دوره ی لات و بات بازی و هم الان که خرده خلافکار هستند و دوره ی بات بازی تموم شده. گنده لات خراسون علی آقا شاهی بچه رده .یادیم از مهدی تاجیک ، خدا بیامرزه .

هرکدوممون بچه یه شهریمو مسلما از شهر خودمون تعریف میکنیم و هیچکیم به ماست خودش نمیگه ترش. کرمانشاه شاه لاتیه. اصلا نمیشه مقایسه کرد با شهر دیگه. کرمانشاه و تهران فقط لوتی بامعرفت. داداش گنده لات میخواهی فقط بچه های جاده ساوه.. کرمانشاهيا و زاهدانيا خيلی گنده ور مدرن خوبه مو امدوم تو ای دو شهر همجاشانم ديدوم فقط بين مشهد. لازم به ذکر است که تنها طی سال های 96 و 97 برای بیش از 5 هزار نفر در بخش کارگاه نقره در مشهد اشتغال زایی شده است. ولی خب برام جالب شده این ادعاها و لات بازیا.گفتم که هر شهری کم و زیاد داره ولی خب چیزی که یه جورایی تو اذهان ثبت شده و با اوردن اسم اون شهر تنها چیزی که به ذهن میاد اینه: از لحاظ خطرناکی و مخوف بودن که واقعنم از دستشون میاد زاهدان.

دیدگاهتان را بنویسید