سیارات منظومه تراپیست-1 سنگی و مملو از آب هستند – تکراتو

برای همین هم اینجا نمی خواهیم این بحث را باز کنیم که با جوانب منفی خودمان این کار را بکنیم یا با جوانب منفی دیگران این کار را بکنیم. بیشتر ما در دیگران فقط به دنبال مسائل و جوانب منفی آنها هستیم و فقط آن نکات منفی را می بینیم. زحل همچنین زاویه دار روشن تر به نظر می رسد که قابل مشاهده تر باشد. اما به تدریج یاد می گیرید که نقاط قوت و مثبت خودتان را بزرگ تر و بزرگ تر بکنید و با شروع عدد اول عددهای بعدی را حتما در لیست بگذارید.

برای اینکه واضح تر بگیم، فاصلهای در حدود سه چهارم فاصلهی زمین تا ماه. این برخلاف سیاراتی مانند عطارد، زهره، زمین و مریخ یا غولهای گازی مانند مشتری و زحل یا غولهای یخ مانند اورانوس و نپتون بود. اما باید در نظر گرفت این کاوشگرها برای مشاهده سیاراتی مانند سطح عطارد یا خورشید طراحی شدهاند ، بنابراین مشخص نیست که آیا آنها حساسیت مناسبی برای تشخیص فسفین در جو زهره را دارند یا خیر. 14- با افرادی که مهارتها و تجربیات مشابه دارند و آنها را موفق میدانم ارتباط دارم.

5. اگر در انجام کاری موفق نشدید، آن را بیان کرده و درباره علت عدم موفقیت و نقاط ضعف خود در این مورد با دیگران صحبت کنید. 6- اگر به سختی جهت یافتن راهکاری تلاش کنم، آن را خواهم یافت. این حروف، از جمله عناصر اصلی جمله نیستند و به اسامی و یا افعال متصل می شوند. اگر بخواهم به شما تنها یک تکنیک بگویم که با بکارگیری آن بتوانید عزت نفس خود را افزایش دهید، از شما میخواهم این جمله را ملکه ی ذهنتان کنید:”من خوب، دوست داشتنی و صمیمی هستم” چطور است که اگر یکنفر نام شما را بپرسد، بدون اندکی تامل نام خود را می گویید؟

اما اگر متوجه شدید که عزت نفس پایینی دارید نگران نباشید برای تقویت و بهبود سطح عزت نفستان راهکارهای سادهای وجود دارند. آنها بدون داشتن هدف، عجله دارند و همواره بدون تفکر؛ دنباله رو لجبازی ها و یکدنده های خود هستند، حتی اگر دلیلی برای این دنباله روی های بی مورد نداشته باشند. با وجودی که سیگنالهای مشاهده شده بسیار ضعیف هستند، اما وجود دارند. سیاره های فراخورشیدی بسیار دور هستند و حتی با استفاده از قوی ترین تلسکوپ ها کوچک به نظر می رسند. برای خودتان وقت بگذارید و سعی کنید این وقت را به بهترین نحو سپری کنید.

خوب است که گاهی اوقات درباره ی بدنمان و این که چطور کار می کند فکر کنیم. در دههی ۱۹۹۰ میلادی اما تلسکوپ فضایی هابل فعالیت خود را آغاز کرد تا چیزهایی را کشف کند که این مسافران میانسیارهای از انجام آن ناتوان بودند. البته در بخش همکاری مقداری ایرادات نیز وجود دارد که کاملا قابل گذشت هستند اما بایستی به آن ها اشاره کرد. • همه چیز در منظومه شمسی به دور خورشید می چرخد. طراحی های با مزه و دوست داشتنی و اغلب طنز آمیز در ترکیب با رنگ های زیبا و چشم نواز باعث خلق عنوانی شده اند که وقتی بارها و بارها به دنیای بازی نگاه می کنید و ساعت ها در آن وقت می گذرانید هرگز حتی لحظه ای از جنبه بصری برای شما خسته کننده نشود و همان استایل و زیبایی خاص خود را در چشم شما حفظ نماید.

به آینده امیدوارش کردم و تازه به او گفتم تو در اینجا ، در این شرکت توانایی هایی داری که همه ی ما به این تواناییهای تو غبطه می خوریم. ولی لحظه ای به همان روز خودم نگاه کردم و یادم افتاد که من امروز با فرزندم به گونه ای خاص صحبت کردم. چطور به دیگران می توانیم کمک بکنیم مثلا دیروز یکی از همکاران من ناراحت بود از شرایطش از وضعیتش و برای آینده به شدت غصه می خورد و نگران بود من اینجا گفتم خب ببینم می توانم از این تکنیک استفاده بکنم.

تکنیک سوم این است که حالا ما باید ببینیم که چطور می توانیم در دیگران حس خوب را به وجود بیاوریم. او ماری را میبیند که به او میگوید حتی اگر پیش آدمها هم برود احساس تنهایی خواهد کرد و به او قول میدهد که اگر روزی دلش خواست دوباره به سیارهاش برگردد، میتواند او را با قدرت جادوییاش دوباره به آنجا برگرداند؛ زیرا او حلال تمام معماها و مشکلات است. اکنون از شما میخواهم کاری کنید که اگر یک نفر از شما پرسید شما چجور آدمی هستید، بدون اندکی تامل بگوییم، من خوب، صمیمی و دوست داشتنی هستم. 4- اگر کاری ناپسند به نظر رسد، از انجام آن اجتناب میکنم.

مشتری، بعد از کره ماه و زهره، به عنوان درخشندهترین جسم آسمانی که از کره زمین دیده میشود، شناخته شده است. کمی به این افکار توجه کنیم تمام عمرمان داریم این کارها را، این گفتمان را در درون خودمان تکرار می کنیم و اکنون ما فرض می کنیم که نمی خواهیم از این به بعد این کار را بکنیم و بر عکس می خواهیم فقط و فقط نقاط قوت و مثبت دیگران را ببینیم و آن را به زبان بیاوریم؛ در واقع ما می خواهیم از اختلاف هایمان به پذیرش تفاوت هایمان برسیم.

ارتباطاتتان، افرادی که با آنها دوست هستید، توانایی های خاصی که دارید، استعدادهایی که دارید، مثلا موردی که من دیشب در این یادداشت های پنج گانه شبانه ام نوشتم؛ ناگهان یادم افتاد که بعد از مدتها کم کم لیستم خالی شده است و نمی توانم موردی را پیدا کنم. این شیوه گفتگو را خیلی دوست دارم در صورتی که اصلا تا بحال به آن توجه نکرده بودم. همیشه یک سمت عطارد به سمت خورشید و سمت دیگه اش پشت به خورشید است. ولی واقعیت این است که خورشید فقط صاحب ٢ درصد از این تکانه حرکت دورانی است. سرعت حرکت این سیاره به دور خورشیدش آن قدر زیاد است که یک سال آن فقط حدود 18 ساعت طول می کشد.

شما قرار نیست فقط مردم را خوشحال کنید بلکه باید آخر شب و فردای روز نجوم خود شما و همکارانتان هم شاد و خوشحال باشید. 9- من در دسته افرادی قرار میگیرم که سخت کار میکنند اما به اهدافشان نمیرسند. يك مدارگرد ديگر بنام آزمايشگاه علمي مريخ، طي چند سال آينده به سوي اين سياره مي رود و با تجربياتي مجهز مي باشد كه مي تواند حيات را در خاك اين سياره كشف كند.

آخرین باری که دو سیاره زحل و مشتری از نقطه دید ما روی کره زمین تا این اندازه به هم نزدیک شدهاند تقریباً ۴۰۰ سال میگذرد، اما این رویداد ۸۰۰ سال پیش در شب اتفاق افتاده است. مثلا با دوستی سالها ست ارتباط داریم و سال هاست داریم قضاوتش می کنیم و همیشه در ذهنمان به گفتگو با این فرد مشغولیم. تصور میشود که سن این دهانهها کمتر از 500 میلیون سال باشد. در سال 1965 تعداد 22 عکس از مریخ، توسط مارینر4 ناسا (Mariner 4) گرفته و ارسال شد که اولین عکسهای نمای نزدیکی بودند که از سیارههای دیگر غیر از زمین گرفته میشدند.

در سال 2016، ستارهشناسان با استفاده از تلسکوپ کوچک جنوبی گذر سیارهها و خردهسیارهها (TRAPPIST) در کشور شیلی سه سیاره را که به دور ستاره کم نور ترپیست-1 گردش میکردند، شناسایی کردند. با پوشاندن این فاصله اتمسفر، نور آبی خسته میشود و دیگر نمیتواند ادامه داشته باشد، بنابراین بیشتر به فضا برمیگردد. به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، رویدادهای نجومی همواره برای علاقهمندان به فضا جذاب است و این دسته از افراد به طور مرتب خبرهای مربوط به آسمان و کهکشانها را دنبال میکنند. این باز طبیعی است ولی به تدریج و با فکر کردن بر روی این موضوعات می توانیم نقاط بسیار مثبتی را در اطرافیان خودان پیدا کنیم که در شما هم هست یا در شما هست و در دیگران هم هست.

هنگام ورزش هورمون اندورفین (هورمون شادی) ترشح می شود که باعث افزایش عزت نفس شما می شود. برای افزایش عزت نفس خود چه کنیم؟ چه اتفاق های مثبتی در کودکی افتاده است. 10در ناحیه آمازن چه عواملی باعث ایجاد شغل شده است؟ و این به همان اندازه خوب است که بد است. قمر پاندورا به همراه قمر پرومته حلقههای زحل را در برخی مناطق تغییر دادهاند. مقصد اعلای حرکت پیامبر در معراج آخرین ستاره ،کیوان، است، که به لحاظ ستاره شناسی دارای اهمیت کیهانی است.

دیدگاهتان را بنویسید