ناهيد خيلي آهسته تر مي چرخد

در سیر قهقرایی زحل باید کارهای روزانه و دارایی هایتان را بررسی کنید و ببینید کدام ها واقعا مفید هستند. ممکن است که سازندگان سرخپوست پوما پانکا الفبایی برای نوشتن نداشته اند ولی آنها از همان روش معمولی پیکر نگاری و تصویر گری در کارهای هنری تمدن خود استفاده می کردند و آن را ” Yava Mama ” می نامیدند. مخالفتهایی که با این نظر می شود فقط در این حد است که ادعا می کنند که نه، برخی از تمدنهای خاص روش ریخته گری و ساخت فلزات را بلد نبوده اندو یا اینکه اسکنه ها و قلم های ساخته شده از جنس مس ضعیف هستند و نمی توانند در حجاری سنگها استفاده شوند.

بله همه این شوهد نشان می دهد که آنها دانش و توانایی ساخت ابزار آلات قوی و خوب را داشته اند و به همین دلیل کار کردن بروی سنگهای پوما پونکا برای آنها چندان سخت نبوده است. اما ناسا با رد این فرضیات، میگوید که مریخ هیچگاه به اندازه کافی دارای اکسیژن در جو نبوده و از اشکال پیچیده موجودات میزبانی نمیکند. بلافاصله بعد از اینکه چنین ادعای بزرگی شد ،ادعاهای بی مدرک خود را سریعا عنوان می کنند که تا به بیننده بقبولانند که پس این بناها را موجودات فرازمینی ساخته اند! به عنوان مرزی بین سیارات زمینی و سیارات غول پیکر عمل می کند.

همچنین این سیاره را صاحب جیش (فرمانده سپاه) شمس نیز نامیدهاند و منجمان این سیاره را بعد از کیوان که نحس اکبر است، به عنوان نحس اصغر معرفی کردهاند». به عنوان مثال، او به اخترشناسان چینی اشاره میکند که بیشتر مجذوب «مقارنه سیارهای» بودند که به نزدیکی ظاهری اجرام آسمانی در آسمان شب (از دید ناظر زمینی) اشاره دارد. این شما و این آسمان نما. درخشندگی و نوردهی ماه بهقدری است که در برخی از روزهای آفتابی هم در آسمان دیده میشود. آنها مطمئن شده اند که در ساخت و صیقل دادن آنها به هیچ عنوان از نور لیزری که ادعا میشود استفاده نشده است.

بهگفته مقامات سازمان جهانی بهداشت میزان انتشار ویروس کرونا ارتباطی با تغییرات دما ندارد، اما با سرد شدن هوا به دلیل آنکه افراد تمایل دارند در محیطهای سربسته بمانند سرعت انتشار ویروس بیشتر میشود. تولید پنبه که به مقدار زیادی انرژی و آب نیاز دارد و همچنین شرایط کار در سراسر زنجیره تامین و استفاده از مواد شیمیایی که میتواند سمی باشد و به سلامت افراد و محیط زیست آسیب برساند، تأیید شده است.

افسانه ها و اسطوره های محلی اینگونه می گویند که” tianaka ” بود که این بنا را ساخته است. در حقیقت همه نمادهای تصویری که در همین سایت پوماپانکا مشاهده می شود” Yava Mama ” هستند و هیچ ربطی به مثلا زبان یا کدهای موجودات فضایی ندارند.خنده دار است موجودات فضایی از فضا آمده اند و این سایت را که به قول آنها یک کمپ و پایگاه فضایی هست را ساخته اند و بعد روی در و دیوار آن به زبان و فرهنگ سرخپوستان آمارا نمادها و نشانه ها را حکاکی کرده اند.

حقیقت این است که نیاکان مردم ساکن بولیوی می توانسته اند از گونیا استفاده کنند و یا مصری ها از ریاضیات و ستاره شناسی اطلاع داشته اند ، نیازی نیست که همه این دست آوردهای این مردم به موجودات فضایی منسوب کنیم. برای اینکه بیشتر در رابطه با مطالعات اشتباهی که در رابطه با این سایت انجام گرفته است آشنا شوید من نقل قولی از جیسون کولاویتو “Jason Colavito ” را عینا برای شما می آورم. بیشتر بخوانید:تخته سیاهی که راه فضا را نشان داد!

تمایل عجیبی در نظریه پردازان این نظریه (البته واژه ی فرضیه صحیح است) وجود دارد که همه مردم دنیا را به جز نژاد سفید پوست اروپایی احمق و فاقد توانایی نشان دهند. ولی حقیقت این است که آن سنگها ، سنگهای ماسه ای هستند.گوینده و مجری فیلم فقط دروغهایی که در کتابهای اریک فون دانیکن ذکر شده است را طوطی وار تکرار می کند. البته از دید مروجان این فرضیه چیزی به نام قدرت تفکر در عهد باستان وجود نداشته وگر بنایی منحصر به فرد ساخته میشده یا تمدنی پیشرفت میکرده حتما پای موجودات فضایی درکار بوده چون انسان نمیتواند ، آری پاسخ فقط این است که انسان نمیتواند ، همین وبس!

او که در کنار ستارهشناسی به اسطورههای یونان باستان نیز علاقمند بود، پیشنهاد کرد نام این سیاره پلوتو گذاشته شود؛ نام الهه جهان مردگان که پیشتر در اساطیر یونان به نام هایدس نیز شناخته میشد. بلورهای یخی دیگر عناصر به شکلگیری نوارهایی از ابرهای قرمز، قهوهای، و سفید کمک کردهاند که نام سیاره را دربر گرفته است. همانطور که مصریان باستان چوب مورد نیاز خود از لبنان وارد می کرده اند، سازندگان پوماپونکا می توانسته اند یک چند تپه پایین تر تشریف برده و چوب مورد نیاز خود را از آنجا تهیه کنند. ولی لازم بوده آنها را دائم تیز کنند.در واقع باستان شناسان چنگگ های فلزی که توسط آنها استفاده می شده است را در این محوطه یافته اند.

در واقع آنها سنگهای ماسه ای قرمز و سنگهای آندسیت هستند. ماسه اگر ما بین یک سنگ و یک سطح صاف قرار گیرد می تواند سخت ترین سنگهایی که بشر می شناسد را نیز صیقل دهد.در واقع، هر چه سنگ سخت تر باشد راحتر با ماسه صیقل می خورد. آیا نمی شود موز را از جای دیگری آورد و در سویس خورد؟ آیا اینکه در سویس زادگاه فن دانیکن درخت موز نمی روید دلیل می شود که کسی ادعا کند امکان ندارد در سویس کسی موز خورده باشد ؟ البته این شگرد و روش همیشگی اریک فن دانیکن است و در ادامه به چنین بزرگنمایی هایی که او انجام می دهد بیشتر اشاره خواهیم کرد.

به شما هم پیشنهاد میکنیم اگر خواستید این فیلم را تماشا کنید حتما آن را با حداکثر کیفیتی که میتوانید دانلود کنید، ببینید. پس از آن آنها از ماسه و یک سنگ صاف بزرگ استفاده کرده و با آسیاب کردن ماسه بروی سنگ سطح آن را کاملا صیقلی می کرده اند .در ادامه ما خواهیم دید که مصریان باستان نیز هزاران سال قبل از ساخت بنای پوماپونکا چگونه با استفاده از سنگ گرانیت ابلیسک های غول پیکر خود را می ساخته اند. در واقع سازندگان پوماپونکا از همان روشی استفاده کرده اند که هر حجار و کارگر سنگ تراش در عهد باستان استفاده می کرده است.

در واقع امروز مشخص شده است که آنها موفق شده بوده اند الیاژی از مس،آرسنیک و نیکل را تهیه کنند.که با استفاده از آن می توان ابزار آلاتی به مراتب محکم تر نیز ساخت. حتی پدران و پدر بزرگان ما نیز این را نساخته اند. حتی اگر فرض کنیم که آنها از مس خالص برای قالب ریزی ابزارآلات خود استفاده می کرده اند باز نیز وسایلشان به اندازه لازم از استحکام برخوردار بوده است. در این فیلم اینگونه ادعا می شود که این بنا 17000 سال عمر دارد! در نپتون نیز مانند اورانوس محور مغناطیسی اختلاف ۴۷ درجه ای از محور جغرافیایی دارد.

سطح مریخ نشانه ها و خصوصیات برجسته ای از قبیل یک تنگه بسیار عمیق تر و بلند تر از تنگه های موجود در زمین و کوه هایی بسیار مرتفع تر از اورست دارد. اینکه چگونه این سنگهای سنگین و بزرگ را می شد بلند کرده و در سر جاهای خود قرار داد؟ آیا خیلی عجیب است که سازندگان پوماپونکا که هزاران سال پس از مصری ها می زیستنه اند استفاده از گونیا را بلد بوده باشند؟ حال این سئوال باقی می ماند که آیا این ابزار آلات از استحکام و قدرت کافی برخوردار بوده اند یا نه؟ آیا باید با روشی جادویی این سنگها را بی وزن کرد تا بتوان آنها را در سر جای خود قرار داد؟

به همین دلیل برای فردی چون من خیلی سخت است که ادعاهای بعدی فن دانیکن را باور کنم که موجودات فضایی با استفاده از تفنگهای لیزری این سنگها را برش داده اند! فن دانیکن نیز به ساخت این ادعاهای دروغین ادامه می دهد. ونرا ۹ اولین عکسها از سطح ونوس را به زمین مخابره کرد. بر خلاف ادعایی که فن دانیکن و مروجان فرضیه فضانوردان باستانی می کنند که باستان شناسان در مواجهه با بنای پوما پونکا ما کلا گیج شده و هیچ توضیح قابل ارائه ای را ندارد،حقیقت این است که باستان شناسان به خوبی این بنا را بررسی کرده اند و اصول پایه ای اینکه چگونه سنگهای این بنا شکل گرفته و برش خورده اند را می دانند.

حقیقت این است که بروی بسیاری از این سنگها مکانهای خاصی مشاهده می شود که باستان شناسان پوماپونکا به آنها “گیره های جرثقیل – Hoisting grips ” می گویند. دلیل این هم این است که در سراسر محوطه و سایت پوماپونکا شواهد و مدارک لازم و کافی برای بررسی کردن و نتیجه گیری وجود دارد. این سنگها سنگهایی هستند که در این محوطه باستانی وجود دارند و به صورت نیمه کاره رها شده اند.

دانشمندان هنوز هیچ گونه ای از حیات را بر روی این سیاره کشف ننموده و تردید دارند که نوعی از آن در آینده پیدا شود. این مکان را خدایان به تنهایی در یک شب ساخته اند. آن ها تصمیم گرفتند که پلوتو باید به عنوان بخشی از این گروه تازه ی سیاره های کوچک محسوب شود. تازه بر خلاف ادعای مطرح شده در این فیلم حقیقت این است که تمام زوایای موجود در سنگهای پوماپونکا دقیقا قائمه نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید